אלוורה

אלוורה

בד”כ, כאשר עולה המילה אלוורה כולנו נזכרים באותו ג’ל קסם ירקרק שאנו מורחים על העור כאשר אנו נפצעים, נשרטים קלות, נכווים מהשמש או כאשר מתגלה איזושהי אדמומיות או אי-נעימות בעור. ג’ל האלוורה הקריר מרגיע את האזור הכואב ובד”כ עוזר להעביר את הגירוי בעור תוך זמן קצר.

אך האם ידעתן שמעבר ליכולותיו הטיפוליות בפצעים ואדמומיות קלות, ישנן לג’ל האלוורה תכונות המסוגלות להופכו לתכשיר קוסמטי מופלא ביעילותו? תכונותיו העשירות של הצמח, בעל מרכיב פעיל המשלב שומנים וסוכרים חיים, מאפשרות לו לא רק להרגיע את העור אלא גם להגן עליו מפני נזקים סביבתיים שונים (כגון נזקי שמש, נזקי קור וכו’).

השימוש בצמח האלוורה כצמח מרפא טבעי ידוע לאדם כבר בימי קדם, אך כיום קסם האלוורה הוא גם סוד גלוי בתעשיית הקוסמטיקה, המרבה להשתמש בו על מנת להתקין מוצרים טבעיים בעלי יכולות ריפוי ושמירה על העור. למוצרים המועשרים באלוורה ישנם מס’ יתרונות עיקריים:

 

  • השבת הלחות לעור הפנים : האלוורה עשירה בלחות המסייעת להסרת תאי עור מתים, משפרת את איכות חדירת המים אל תוך העור ותורמת להחזרת הלחות לפנינו.

 

  • חיזוק המערכת החיסונית של העור : האלוורה הוכחה מחקרית כמסייעת בחיזוק עמידות העור מפניי מחלות ונזקים ומשפרת את יכולותיה של מערכת החיסון הטבעית של גופינו.

 

  • אנטי-אייג’ינג: האלוורה מזריקה לעור הפנים, באופן טבעי לחלוטין, חומרים המונעים את הזדקנות העור. קולגן, אלסטין וחומרים נוספים הנמצאים במידה מעושרת באלוורה מזרזים תהליכי אנטי-אייג’ינג ומעניקים לעור גוון צעיר וחלק.

עשוי לעניין אותך

טילונים קים ומצננים עם נגיעות שוקולד

מעבר לסרגל הכלים